Förtroendevalda i Upplands Väsby kommun

Socialdemokratiska arbetarpartiet (S)

Förtroendevalda personer (39 st)

EfternamnFörnamnE-post
Hansson Per Ola per.ola.hansson@upplandsvasby.se
Brolin Barbro barbro.brolin@upplandsvasby.se
Abdallah Ibrahim ibrahim.abdallah@upplandsvasby.se
Brännström Hedman Elisabeth
Nygren Inga-lill
Ghasemi Penahi penahi.ghasemi@upplandsvasby.se
Bergström Mirdza
Lind Charlotta charlotta.lind@upplandsvasby.se
Klemetsson Persson Jessica
Rojhan Arezo arezo.rojhan@upplandsvasby.se
Granqvist Enell Suzanne suzanne.enell@upplandsvasby.se
Jyttner Ann-Christin ann-christin.jyttner@upplandsvasby.se
Engman Anette
Bohman Mathias mathias.bohman@upplandsvasby.se
Åberg Marie marie.aberg@upplandsvasby.se
Kashefi Ali ali.kashefi@upplandsvasby.se
Rande Lars lars.rande@upplandsvasby.se
Lundin Björn bjorn.lundin@upplandsvasby.se
Karlsson Gun-Britt gun-britt.karlsson@upplandsvasby.se
Söderström Berith
Curku Bülent bulent.curku@upplandsvasby.se
Lindström Gert gert.lindstrom@upplandsvasby.se
Elander Ewa ewa.elander@upplandsvasby.se
Frans Joe
Rojhan Gustafsson Azadeh azadeh.rojhan@upplandsvasby.se
Håkansson Anna anna.hakansson@upplandsvasby.se
Bergström Anders anders.bergstrom@upplandsvasby.se
Forsström Ellen ellen.forsstrom@upplandsvasby.se
Magnusson Kenneth kenneth.magnusson@upplandsvasby.se
Rosén Ann-Mari
Edwinson Anna-Lena anna-lena.edwinson@upplandsvasby.se
Zino Benan josefin.zino@upplandsvasby.se
Burell Jan Rune
Sandberg Sam sam.sandberg@upplandsvasby.se
Fransson Erika erika.fransson@upplandsvasby.se
Lindén Eva eva.linden@upplandsvasby.se
Khosravi Shahin
Halfvards Carina carina.halfvards@upplandsvasby.se
Bohlin Görel
Senast uppdaterad: 21 september 2020