Väsby gymnasium - startsida

Övrig personal/admin.

Soodabeh Bashi Usefzadeh

Studie- och yrkesvägledare

Tel: 08-5909 72 69 

soodabeh.bashi.usefzadeh@edu.upplandsvasby.se


Majid Eshaghi

Mentor: SPI 5B + SPI 6B
IT-tekniker/ Lärarassistent

Tel: 08-5909 78 51
majid.eshaghi@edu.upplandsvasby.se

Anders Götsén

Studie-och yrkesvägledare


Tel: 073-9104809 / 08-590 978 10

anders.gotsen@edu.upplandsvasby.se

Amanuel Melki

Campusledare

Tel: 08-5909 77 88 eller  0739-104478

amanuel.melki@edu.upplandsvasby.se


Haney Momeni

Kurator

Tel: 08-5909 71 15
Mobil: 073-910 41 15
haney.momeni@edu.upplandsvasby.se

Mari-Louise Nordlund

Skoladministratör (personaladm, lön, fakturering, SL-kort, beställningar, vikarier)

Tel: 08-5909 7806
mari-louise.nordlund@edu.upplandsvasby.se


Stella Vadelius

Skoladministratör/Vfu-samordnare (elevadminstration, betygsutdrag, intyg, passerkort, nycklar, miljö, SBA)

Tel: 08-5909 72 64
stella.vadelius@edu.upplandsvasby.se

Elin Wallgren

Administrativ chef

Tel: 08-5909 78 68
elin.wallgren@edu.upplandsvasby.se

Josefine Weståker

Studie-och yrkesvägledare
Csn-frågor

Tel: 08-5909 72 69 eller 0739 10 42 69
josefine.westaker@edu.upplandsvasby.se

Tipsa en kompis

Sidansvarig John Gustafsson

Väsby Gymnasium      Växel: 08-590 970 00      E-post: elin.wallgren@upplandsvasby.se
Besöksadress: Love Almqvists torg 1, 194 77 Upplands Väsby